25 marca 2014r. odbyła się premiera kolejnej części słynnej serii Armina Van Buurena – zdecydowanie najlepiej sprzedającej się klubowej seria na świecie. Co roku kompilacje na płytach van Buurena są wyczekiwane z wielkim zainteresowaniem, ze względu na wybór ekskluzywnych, wyselekcjonowanych i zmiksowanych przez samego Armina Van Buurena utworów.

„A State of Trance” to nie tylko płyta, to cała marka – jedyny taki brand na świecie, który w tak jednoznaczny sposób kojarzy się z muzyką elektroniczną. Mixów van Buurena można słuchać przez dwie godziny w każdy czwartkowy wieczór w internetowym radiu Digitally Imported.

arminvanbuuren.com

arminvanbuuren.com

Dwupłytowa kompilacja „A State Of Trance 2014” jest już jedenastą odsłoną kultowej serii najbardziej utytułowanego DJ’a na świecie. Kompilacja została podzielona na dwie płyty – bardziej klimatyczny materiał, zatytułowany „On The Beach” na jednej płycie oraz mocniejszy, energetyczny mix pod nazwą „In The Club” na drugiej. Na całość składa się aż  trzydzieści pięć utworów, między innymi od takich artystów jak Andrew Bayer, RAM, Eximinds, Alexander Popov czy Markus Schulz. Do tego dwa nowe utwory Armina Van Buurena – remix singla „Save My Night” oraz zupełnie nowa Gaia. Płyta ukazała się nakładem wydawnictwa Sony.

Kategorie: nowości płytowe