Na tegorocznej wystawie IFA w Berlinie Sennheiser zaprezentował nowe słuchawki o nazwie Urbanite. Tak nazwana seria składa się obecnie z dwóch modeli: nausznego oraz wokółusznego. Urbanite to przy tym zupełnie nowe opracowanie niemieckiego specjalisty. Słuchawki są zbudowane z miękkiego tworzywa najwyższej jakości i bardzo dobrze się prezentują. Sam komfort użytkowania zwiększa pałąk pokryty niezwykle przyjaznym materiałem. Detale konstrukcji wykonano natomiast ze stali nierdzewnej, co podkreśla wysoką jakość zastosowanych materiałów.

13

fot. Sennheiser

Oba modele są składane, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca w czasie transportu. Wyposażono je ponadto w płaski, nieskręcający się przewód z pilotem do rozmów i sterowania multimediami (do urządzeń Samsung Galaxy albo Apple). Zainteresowani modelem nausznym, mogą go nabyć w kolorach: czarnym, granatowym, piaskowym, śliwkowym oraz czerwono-niebieskim. Wokółuszny Urbanite XL nie występuje natomiast w śliwce, którą zastąpiono oliwkową zielenią.

Nowe Sennheisery mają się niebawem pojawić na naszym rynku, a ich ceny zostały ustalone na 769 złotych za model Urbanite oraz 979 złotych za model Urbanite XL.