Scansonic R3 BT to zupełnie nowe radio FM/DAB+ klasy premium, które wprowadza do nieco już przestarzałej konstrukcji wielofunkcyjny moduł Bluetooth. Dzięki niemu możemy nie tylko bezprzewodowo przesyłać muzykę, ale i sterować radiem używając smartfona lub tabletu.

materiały prasowe

materiały prasowe

Służy do tego specjalna, dedykowana aplikacja, która pozwala na sterowanie wszystkimi parametrami radia, w tym regulacji głośności, equalizera oraz wyboru stacji. Ponadto na ekran urządzenia mobilnego trafiają również informacje o nazwie audycji, tytule utworu itp. Warto jednak zaznaczyć, że wszystkie te wiadomości można odczytać również z samego radia, ponieważ posiada ono całkiem spory wyświetlacz OLED. Co poza tym? Zestaw standardowych funkcji na pokładzie w tym wbudowany budzik z opcją programowania (możliwość wyboru alarmu lub „porannej” stacji radiowej).

materiały prasowe

materiały prasowe

Specjalne wejście AUX IN umożliwia ponadto podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, a dodatkowy port USB może posłużyć jako dodatkowa ładowarka telefonów lub tabletów. Górna ścianka urządzenia, skrywa ponadto szerokopasmowy 3,5 calowy głośnik. Wykończenie jest z kolei idealnym połaczeniem elegancji i nowoczesności, które użytkownik może nabyć w białej lub czarnej kolorystyce. Sugerowana cena detaliczna urządzeni, wynosi natomiast 737 zł.

Kategorie: muzyka w domu