W kwietniu w sprzedaży pojawi się nowa linia mini wież Samsung, w skład której wejdą modele MX-J730 oraz MX-J630, charakteryzujące się przede wszystkim odpowiednią wielkością oraz mocą. Modele MX-J730 i MX-J630 to systemy audio 2.0, które wygenerują dźwięk o łącznej mocy (RMS) odpowiednio 600W i 230W. Dźwięk rozchodzi się z głośników o przekątnej 7-cali oraz 5,25-cala,  a wszystko to za sprawą funkcji Giga Sound Blast. Zwiększa ona poziom basów, przy jednoczesnym zadbaniu o jakość dźwięków zarówno o niskiej, jak i wysokiej częstotliwości. Teraz, przy drgających od basów ścianach da się ponoć usłyszeć także wyższe dźwięki.

materiały prasowe

materiały prasowe

Do tego dochodzi jeszcze specjalna funkcja My Karaoke. Wystarczy do wieży podłączyć mikrofon i razem ze znajomymi będziemy mogli poczuć się jak gwizdy pop. Wydobywające się z domowników dźwięki można natomiast zapisać na zewnętrznej pamięci USB.

Modele MX-J730 oraz MX-J630 zostały również wyposażone w moduł Bluetooth, dzięki czemu sparujemy nasz smartfon lub tablet z zestawem. Połączenie urządzenia mobilnego z mini wieżami pozwoli także na sterowanie nimi, korzystając z dedykowanej aplikacji mobilnej przeznaczonej na smartfony i tablety. Czego chcieć więcej?

Kategorie: muzyka w domu