Samsung wprowadza właśnie do sprzedaży nowy, nietypowy głośnik typu „Soundstand”. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość montażu urządzenia w miejscu tradycyjnej podstawki pod telewizor. Głośnik HW-H600 mierzy bowiem jedynie 35 mm grubości i waży 5 kg. Postawić na nim możemy telewizory o przekątnej ekranu od 32 do 60 cali, a samo  urządzenie podłączymy do telewizora dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect.

materiały prasowe

materiały prasowe

 

Sam głośnik HW-H600 to konstrukcja typu 4.2. Znajdziemy w nim zatem 6 różnych głośników,  w tym dwa subwoofery o łącznej mocy 80 W. Za jakość płynącego z nich dźwięku odpowiada natomiast technologia Crystal Amplifier Plus, zaprojektowana w taki sposób, by filtrować źródła dźwięku dwukrotnie minimalizując zniekształcenia. Dodatkowo głośnik Samsunga wykorzystuje oddzielne wzmacniacze zamiast jednego, aby osobno przetworzyć wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Efektem tego jest zrównoważony, przyjemny dla ucha dźwięk, podbity dodatkowo przez technologię Surround Sound Expansion – rozszerzającą i podnoszącą  optymalny obszar odsłuchu.

materiały prasowe

materiały prasowe

 

Warto dodać, że w sprzedaży pojawi się również model HW-H610, który oprócz wszystkich wymienionych powyżej funkcji został dodatkowo wyposażony w moduł NFC, pozwalajacy na sparowanie współpracujących urządzeń przy pomocy zaledwie jednego zetknięcia…

Kategorie: muzyka w domu