Samsung Giga Sound MX-HS8000 to bardzo głośno reklamowany, sprzęt o dość futurystycznym wyglądzie, przeznaczony dla wszystkich miłośników designu i mocy. Pojawił się on wreszcie na polskim rynku, a samym gabarytem i możliwościami rozkręci on niemal każdą imprezę. Z 2.2 kanałów zestawu Giga Sound płynie bowiem dźwięk o mocy łącznej, równej 2300W. Na straży jakości dźwięku, stoi natomiast autorska technologia Samsung Crystal Amplifier Plus, która dwukrotnie filtruje źródło dźwięku minimalizując jego zniekształcenia.

materiały prasowe

materiały prasowe

Dodatkowo, model MX-HS8000 został wyposażony w funkcje Giga Sound oraz Power Bass. Działanie ich to ukłon w stronę wszystkich gospodarzy – zapewnia ona bowiem głębsze oraz bogatsze basy. Co ciekawe zestaw połączymy także bezprzewodowo z telewizorami Samsung, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect. Możliwa jest również konwersja płyt audio do formatu mp3 oraz nagrywanie na pamięć zewnętrzną z poziomu urządzenia.

Na uwagę, poza stonowaną konstrukcją głośników i subwoofera zasługują również różnobarwne wizualizacje na panelach LED podkreślające nowoczesny charakter zestawu Giga Sound MX-HS8000. Sugerowana cena detaliczna wynosi natomiast 4500 złotych.

materiały prasowe

materiały prasowe

Kategorie: muzyka w domu