W przyszłym miesiącu, odbędą się w Berlinie targi IFA, na których koncerny zaprezentują swe najnowsze produkty z kategorii elektroniki użytkowej. Firma LG już zapowiedziała swoje przybycie, a co więcej południowokoreański koncern przybędzie do Berlina z całym mnóstwem nowości. Firma ogłosiła właśnie nowe modele bezprzewodowych głośników, które zamierza tam zaprezentować. Wśród nich znajdziemy m.in. SoundPop 360 oraz LG Music Flow P5.

materiały prasowe

materiały prasowe

SoundPop 360 to głośnik przenośny, swoim kształtem przypominający butelkę. Jak się jednak okazuje, kształt nie jest przypadkowy, gdyż głośnik został tak skonstruowany, by dźwięk rozchodził się w promieniu 360 stopni, dzięki temu nie musimy dbać o odpowiednie jego ustawienie względem słuchacza. Nowy produkt zostanie także wyposażony w baterię, która pozwoli mu działać bez przerwy przez około 20 godzin.

LG Music Flow P5 to natomiast głośnik o bardziej tradycyjnym kształcie, wyposażony w firmową technologię Auto Music Play. To rozwiązanie pozwala automatycznie aktywować odtwarzanie muzyki, gdy tylko głośnik znajdzie się w zasięgu smartfona lub tabletu. Tutaj otrzymamy baterię zapewniającą 15 godzin ciągłej pracy, a dodatkowo producent przewidział specjalny uchwyt ułatwiający noszenie głośnika.

Cena i dostępność obu modeli zostanie ujawniona w przyszłym miesiącu, jednak specjaliści przewidują pierwszy kwartał przyszłego roku jako oficjalny moment premiery.

Kategorie: muzyka w domu