Ofertę Monitor Audio wzbogacił nowy minigłośnik bezprzewodowy nazwany Airstream S150. To głośnik, który przeznaczony jest do odbioru sygnału, np. z telefonów czy komputerów posiadających Bluetooth. Dzięki temu możemy słuchać muzyki także całkowicie bezprzewodowo. Dodatkową zaletą jest jakość dźwięku – na poziomie CD, a pochodzący jednak z niewielkiego głośnika, który można ze sobą bez przeszkód zabrać w każde miejsce.

Jakie są jeszcze zalety Monitor Audio Airstream S150? Głośnik posiada możliwość ładowania za pośrednictwem wyjścia USB dostosowanego do produktów Apple. Można też podłączyć do niego źródła analogowe, poprzez wtyczkę do mini jack 3,5 mm. Posiada złoconą membranę w technologii C-CAM oraz dwa głośniki nisko-średniotonowe z metalową membraną w tej samej technologii. Posiada również przetwornik basu, wspomagany przez głośnik pasywny – ABR. Wszystkie przetworniki są zasilane poprzez dedykowane wzmacniacze klasy D.

Głośnik można zamontować na ścianie przy użycia opcjonalnych uchwytów. Jest także możliwość pozostawienia sprzętu na półce czy biurku. Co więcej, Monitor Audio Airstream S150 jest dostępny w dwóch kolorach: białym lub srebrnym. Dzięki wykonaniu z polimeru wysokiej klasy wraz z dodatkami mineralnymi, głośnik wykazuje się sztywnością oraz znakomitym tłumieniem.