microlab-fc50-glosniki-660x494

Oferta firmy Microlab wzbogaciła się właśnie o nowy zestaw audio – FC 50, który wyposażony w autorską technologię HC2D (High Clarity Close Distance) ma zapewniać użytkownikowi lepszą jakość dźwięku rozprzestrzeniającego się wokół miejsca odtwarzania. Premiera w Polsce planowana jest na koniec tego roku.

Microlab FC 50 to zestaw 2.1 z 30-watowym subwooferem, wbudowanym wzmacniaczem i tunelem bass-reflex. Miły dodatek stanowią ekranowane magentycznie satelity. Dzięki wspomnianej już, opatentowanej przez Microlab technologii HC2D głośniki FC 50 pozwalają na wydobycie pełnego zakresu dźwięków, dostosowane do optymalnej mocą wokół miejsca ich odtwarzania przez co odsłuch  już z niedużej odległości jest czysty i przyjemny dla ucha…

Całość zwraca również na siebie uwagę bardzo nowoczesnym wyglądem, który przypadnie do gustu osobom, o modernistycznym podejściu do wystroju wnętrz. Warto również zaznaczyć, że zestaw sterowany jest przy pomocy bezprzewodowego pilota z pokrętłem… Głośniki będą dostępne w Polsce w dwóch kolorach: czerni i bieli, w cenie ok. 350 zł.

Specyfikacja techniczna:
Łączna moc zestawu: 54 W RMS
Głośnik wysokotonowy: 0,75 cala, 10 Wat, 6 Ohm
Głośnik średniotonowy: 4 cale, 15 Wat, 8 Ohm
Wzmacniacz: 5 cali, 30 Wat, 4 Ohm
Zniekształcenia harmoniczne: <0,5% 1 W 1 kHz
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 20 kHz
Odstęp sygnału od szumu:> 80 dB
Separacja kanałów:> 45 dB
Interfejsy: 2 RCA, jack 3,5 mm stereo

 

źródło: rtvagd.wp.pl