Maxell to dobrze znany wszystkim producent, który wprowadza właśnie do sprzedaży nową linię słuchawek dousznych, dopakowanych przez neodymowe przetworniki. Na rynek trafią jednocześnie trzy modele serii M: MXH-RF500S, MXH-DD600S oraz MXH-DBA700S. a wspomniane rozwiązanie ma zapewnić wysoką jakość dźwięku.

materiały prasowe

materiały prasowe

Pierwszy model został wyposażony w 10mm przetworniki i podwójną komorę basową. Technologia komory basowej poszerza zakres dźwięku, odtwarzając bogaty bas i czysty dźwięk na wysokich, średnich i niskich częstotliwościach. Dzięki 30cm kablowi, słuchawki MXH-RF500S mogą być przyłączone bezpośrednio do odtwarzacza MP3, umieszczonego w górnej kieszeni. Kabel, przedłużający przewód do maksymalnej długości 1.2m, zawiera mikrofon i podręczny regulator głośności, które umożliwiają prowadzenie rozmów przez telefon.

materiały prasowe

materiały prasowe

Słuchawki MXH-DD600S to konstrukcja, która wyróżnia się dwoma niezależnymi głośnikami dynamicznymi (6mm głośnik wysokotonowy i 8mm głośnik basowy), które reprodukują szeroki zakres tonalny. Całość zamknięta została natomiast w aluminiowej obudowie. Ostatnim i zarazem najdroższym modelem jest MXH-DBA700S. Słuchawki te konstruktorzy wyposażyli w dwa uzupełniające się głośniki hybrydowe, przez co zakres przenoszenia wynosi od 20HZ do 20kHz, a ich czułość to 98dB.

Te i inne słuchawki sygnowane logiem Maxell można znaleźć na stronie Okazje.Info