Najnowsze słuchawki Master & Dynamic są już dostępne w Polsce. W ofercie amerykańskiego producenta znajdziemy modele wokółuszne, nauszne oraz douszne, dzięki czemu każdy może dobrać coś dla siebie. Słuchawki wykonane są z najlepszej jakości materiałów – zadbano o wszystkie szczegóły i detale.

Słuchawki Master & Dynamic

Co więcej można powiedzieć o słuchawkach Master & Dynamic? Modele nauszne – MH30 i MH40 wykonano ze skóry w różnych kolorach, pozbawiając je elementów plastikowych. Posiadają natomiast części ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Czyszczenie słuchawek ułatwiają odłączane nauszniki. Ponadto w środku zastosowano plecione, odłączane przewody wykonane z miedzi beztlenowej.

Słuchawki Master & Dynamic

Master & Dynamic, których produkty dostępne są teraz w Polsce wprowadziły na rynek także słuchawki douszne o niewielkiej konstrukcji. Całość została oparta na precyzyjnie obrobionym korpusie z anodyzowanego aluminium. Co więcej, do zestawu dołączono także wymienne, silikonowe końcówki w czterech rozmiarach. Plusem jest przewód – dzięki niemu można powiedzieć stop splątanemu kablowi. Został zaprojektowany przy wykorzystaniu przewodnika z miedzi beztlenowej.

Słuchawki Master & Dynamic

W każdym modelu słuchawek Master & Dynamic zastosowano najwyższej jakości przetworniki neodymowe, o wysokiej dynamice. W modelu MH30 przetwornik ma rozmiar 40 mm, a w MH40 – 45 mm. W przypadku słuchawek dousznych ME03 przetworniki mają średnicę 8 mm.