JBL Flip, który obsługuje technologię Bluetooth, jest bezprzewodowym systemem stereo będącym w stanie wypełnić dźwiękiem całe pomieszczenie. Świetnie nadaje się również do współpracy ze smartfonami i tabletami, co w zdecydowany sposób ułatwia jego użytkowanie. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu jest w stanie zapewnić nawet 5 godzin odtwarzania muzyki. Można go jednak w łatwy i szybki sposób doładowywać za pomocą adaptera, a o konieczności doładowania informuje dobrze widoczna kontrolka LED.

Dzięki dwóm 1 5/8-calowym (40-milimetrowym) przetwornikom, wbudowanemu portowi basowemu (który zapewnia niezrównane brzmienie niskich tonów) oraz układowi cyfrowego wzmacniania sygnałów (DSP), Głośnik JBL Flip zapewnia dźwięk, który jest w stanie wypełnić całe pomieszczenie. Głośnik posiada również wbudowany mikrofon i przycisk odbierania połączeń (za pomocą głośnika można odbierać połączenia telefoniczne).

Głośnik ten posiada bardzo uniwersalną konstrukcję. Można go ustawić zarówno w pionie, jak i w poziomie. Pozwala to na umieszczenie go w wielu różnych miejscach, a dodatkowo ze względu na to, że jest kompaktowy i nadający się do przenoszenia, łatwo mieści się również choćby w plecaku.

Bezprzewodowy głośnik przenośny.

Bezprzewodowy głośnik przenośny.

Zawartość opakowania produktu:
– głośnik stereo JBL Flip;
– adapter AC1;
– pokrowiec wykonany z kauczuku syntetycznego Neoprene;
– karta gwarancyjna;
– skrócona instrukcja obsługi.

Dzięki wydajności, jakiej nie mogą zapewnić produkty konkurencyjnych firm, JBL Flip jest najlepszym bezprzewodowym, przenośnym głośnikiem stereo. Dodatkowo za pomocą technologii Bluetooth głośnik JBL Flip odtwarza muzykę w systemie stereo przesyłaną bezprzewodowo z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Dźwięk jest dzięki temu dostępny za pomocą różnorodnych urządzeń przenośnych, w tym tabletów.