Zastanawiasz się nad zakupem głośników do swojego samochodu ale nie wiesz, który model będzie najlepszy? Pewnie nie ty jeden borykasz się z takim problemem. Dlatego też specjaliści współpracujący ze stroną http://www.okazje.info.pl postanowili stworzyć ranking analizujący to, jakie modele głośników są najchętniej kupowane. Według ich danych topowym modelem był w ubiegłym miesiącu największą popularnością cieszył się model Hertz DCX 570.3.

źródło: Hertz

źródło: Hertz

DCX 570.3 to model dwudrożny o kształcie eliptycznym, którego moc nominalna RMS wynosi 60 W, a maksymalna – 120 W. Pasmo, w jakim przenoszonym są dźwięki, ma zakres 60-21 000 Hz, impedancja wynosi 4 Ohm, a skuteczność to dokładnie 93 dB. Każdy z elementów wchodzących w skład głośnika jest idealnie dopasowany, dzięki czemu uzyskiwane tony wysokie są bardzo czyste, a te niskie i średnie – wyjątkowo zrównoważone.

źródło: Hertz

źródło: Hertz

Zamontowanie wspomnianych produktów Hertz jest niezmiernie proste, za co odpowiada płytki sposób montażu. Dzięki niemu nie będzie się miało problemu z umieszczeniem głośników w fabrycznie do tego przeznaczonych miejscach samochodu. W zestawie dostajemy dwa głośniki, montażowe wkręty, przewody głośnikowe, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi. Wymiary pojedynczego głośnika to 5 x 7 cali, a cena zestawu wynosi już od niecałych 140 zł.

Kategorie: systemy car-audio