StreetParty Wireless to współpracujący bezprzewodowo ze smartfonami, tabletami, notebookami i odwarzaczami przenośnymi głośnik, wyposażony w moduł Bluetooth 3.0. Użytkownik musi jedynie włączyć na swoim mobinym urządzeniu odpowiedni protokół, a następnie przytrzymać przez kilka sekund przycisk parowania, umieszczony na obudowie głośnika.W ten sposób połączony StreetParty Wireless odtwarza każdy plik muzyczny zapisany na nadajniku. Proste prawda? Urządzenia mogą współpracować bez zakłóceń na odległość ok. 10 metrów, a odpowiednia technologia A2DP zapewnia strumieniowe przesyłanie dźwięku w jakości stereo.

materiały prasowe

materiały prasowe

 

StreetParty Wireless pozwala również na odtwarzanie muzyki z urządzeń nie posiadających modułu Bluetooth. Z tyłu głośnika znajduje się bowiem wejście 3.5 mm, które umożliwia łączność przewodową. Dołączony do zestawu kabel, pozwala na liniowe połączenie pojedynczego modelu StreetParty Wireless z innymi głośnikami, co dodatkowo zwiększa jego moc. Co ciekawe urządzenie to wspomaga nasze rozmowy telefoniczne – jeżeli w trakcie korzystania z głośnika na smartfona przychodzi połaczenie z zewnątrz, dzięki wbudowanemy mikrofonowi użytkownik może uczestniczyć w konferencji, bez konieczności zajmowania rąk słuchawką…

Głośnik StreetParty Wireless dostępny jest już w sprzedaży w cenie 199 zł. Inne ciekawe przenośne głośniki można znaleźć tutaj.