Ferguson HearMe CD2150BT to najnowsza miniwieża audio dostępna w ofercie dobrze znanego producenta. Wysokiej jakości funkcjonalne urządzenie wyposażono w rozwiązania, dzięki którym użytkownik ma możliwość strumieniowania ulubionych plików muzycznych w różny sposób. Specjaliści doszli jednak do wniosku, że jakość dźwięku oferowana przez urządzenia mobilne jest mało satysfakcjonująca, przez co postanowili stworzyć urządzenie, które zapewni wysokiej jakości dźwięk.

materiały prasowe

materiały prasowe

Miniwieża Ferguson HearMe CD2150BT została wyposażona w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Sparowanie głośnika z wybranym urządzeniem mobilnym trwa chwilę i nie powinno nikomu stworzyć żadnych problemów. Model wyposażono w dwa wysokiej jakości głośniki, których moc każdego z nich wynosi 25 W. Producent zapewnia, że miniwieża jest w stanie zapewnić dobrej jakości tony wysokie oraz wyraźny, czysty dźwięk niezależnie od tego, z jaką głośnością pracuje urządzenie. Warto przy tym dodać, że Ferguson HearMe CD2150BT może również odtwarzać pliki muzyczne zgrane na płycie CD audio oraz popularne pliki muzyczne zapisane w formatach mp3 i wma na pamięciach przenośnych USB. Do tego dochodzi jeszcze moduł FM eraz z RDS (Radio Data System). Całość zamknięto natomiast w bardzo solidnej, nowoczesnej i wytrzymałej konstrukcji,  prezentującej się stylowo i nowocześnie.

materiały prasowe

materiały prasowe

Miniwieża Ferguson HearMe CD2150BT jest już dostępna w sprzedaży, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 459 zł. Więcej produktów firmy Ferguson znajdziecie na Okazje.info

Kategorie: muzyka w domu, slider