JBL Control X to głośniki tak mocne, że można używać ich na zewnątrz, a przy tym tak stylowe, że doskonale sprawdzą się wewnątrz pomieszczeń. To zatem produkt niezwykle uniwersalny, o doskonałym brzmieniu JBL. Od wielu lat kultowe głośniki JBL Control czyli poprzednik wprowadzanej obecnie serii, łączyły w sobie doskonałość kompaktowej formy z nowoczesną funkcjonalnością. Nowy zestaw głośnikowy JBL Control X cechują te same zalety wykonania i dźwięku, wzbogacone wytrzymałą konstrukcją, która sprawdzi się bez względu na pogodę, a unikalna technologia High Definition Imaging (HDI) zapewnia niezwykłe obrazowanie, naturalną równowagę oraz niesamowitą subtelność dźwięku. Dźwięk jest generowany przez głośnik niskotonowy 5,25″ (133 mm) oraz wysokotonowy 1″ (25 mm) CMMD® Lite, który charakteryzuje się taką samą mocą i wyrazistością w każdym otoczeniu.

materiały prasowe

materiały prasowe

Potężne, uniwersalne głośniki stereo do instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynku zostały stworzone z myślą o najwyższej precyzji dźwięku. Ich nowoczesne wzornictwo pozwala naturalnie wkomponować się w otoczenie bez względu na to czy umieścimy je w domu, firmie, restauracji czy ogrodzie. Wysoce odporna, dostosowana do warunków pogodowych konstrukcja oraz wykonanie z dbałością o każdy detal, gwarantują komfort użytkowania. Dzięki wbudowanej, gwintowanej wkładce oraz elementowi zabezpieczającemu, instalacja głośników jest niezwykle bezpieczna i łatwa. Głośnik stożkowy 5,25 cala z membraną polipropylenową z domieszką grafitu zapewnia głębokie basy, a głośnik wysokotonowy 1″ (25 mm) CMMD® Lite emituje precyzyjny, wyrazisty dźwięk. Ponadto unikalna technologia High Definition Imaging (HDI) to niezwykłe obrazowanie, naturalna równowaga oraz niesamowita subtelność brzmienia.

materiały prasowe

materiały prasowe

Nowoczesne wykonanie serii Control X to zestawienie najważniejszych zalet serii Control z nowinkami technologicznymi. Nowe głośniki są nowatorskie i dostępne w białej lub czarnej wersji kolorystycznej. Ich konstrukcja jest wzmocniona dzięki gumowej obwódce ochronnej z przodu i z tyłu, a pozłacane zaciski zapewniają wysoką jakość połączenia z odbiornikiem lub wzmacniaczem wielostrefowym. W zestawie udostępniane są także wsporniki montażowe, które można obracać, pochylać i ustawiać pod kątem, dopasowując do potrzeb użytkownika.
W zestawie znajdują się:

  • 2 x głośniki JBL Control X
  • 1 x instrukcja obsługi
  • 2 x regulowane wsporniki montażowe naścienne
  • 2 x zdejmowane maskownice.