Jeśli szukacie dobrej, nowoczesnej stacji multimedialnej do swojego samochodu, warto zwrócić uwagę na model Pioneer AVH-X8500BT. Znajdzie się w nim między innymi siedmiocalowy, dotykowy ekran, moduł Bluetooth, tryb AppRadio czy funkcję Mixtrax.

źródło: pioneer

źródło: pioneer

Dzięki obecności Bluetooth ze stacji można korzystać jako z zestawu głośnomówiącego. Moduł pozwala także na szybkie przesyłanie do urządzenia muzyki i innego typu plików. Co więcej, do Pioneer AVH-X8500BT można przewodowo (przez wejście HDMI) podłączyć smartfon czy tablet z systemem operacyjnym Android i dzięki temu odtwarzać muzykę zapisaną na sprzęcie mobilnym bezpośrednio przez głośniki samochodowe. Natomiast do połączenia z urządzeniami działającymi pod iOS-em należy skorzystać ze specjalnego zestawu dedykowanych akcesoriów.

źródło: pioneer

źródło: pioneer

Funkcja AppRadio MODE pozwala na odtwarzanie ze smartfona nie tylko muzyki, ale i kompatybilnych ze stacją aplikacji, co ułatwi korzystanie z nich podczas jazdy. Z kolei system Mitxtrax umożliwia cieszenie się miksami ulubionych utworów niemal bez końca. Muzykę można do jednostki dostarczyć na płytach CD lub DVD, korzystając z jednego z dwóch wejść USD, gniazda HDMI, slotów Aux-in i A2DP oraz karty SD.

Cena Pioneer AVH-X8500BT na Okazje.info to średnio 2 000 zł.

Kategorie: systemy car-audio