Pod koniec września miała premierę najnowsza płyta Armina Van Buuren – A State Of Trance: Ushuaia, Ibiza 2015.
W 2014 roku artysta rozpoczął swoją letnią rezydenturę w niezwykle klimatycznym kompleksie hotelowym Ushuaia na Ibizie, do którego należy unikalny klub open air na świeżym powietrzu. W tym samym czasie ukazała się pierwsza odsłona nowych kompilacji muzyka, z jedynym w swoim rodzaju zapisem najciekawszych występów Holendra na Białej Wyspie, podczas których zaprezentował ekskluzywny materiał.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Zapoczątkowane rezydenturą wydawnictwa „A State Of Trance: Ushuaia, Ibiza”, to następca kultowej już serii „Universal Religion”, która sprzedana została na całym świecie w setkach tysięcy egzemplarzy. Dwupłytowa kompilacja „A State Of Trance: Ushuaia, Ibiza 2015” składa się z 41 utworów, wśród których znalazły się takie hity jak W&W i ich nowy „The One”, Protoculture w produkcji „Southbound”, duet Heatbeat i ich mroczny klubowy banger „It’s Killing Me”, „Panta Rhei” od samego Armina i Marka Sixmy czy legendarne „Cafe Del Mar” w wykonaniu Beat Service. To kompilacja niezwykle energetycznych bitów, które każdego uniosą na falach niesamowitych emocji.

Dwupłytowy album Armina Van Buuren, A State Of Trance: Ushuaia, Ibiza 2015 jest dystrybuowany przez Sony Music Entertainment i miałswoją premierę 25 września bieżącego roku.